V súvislosti s tým, že Cirkevný zbor (CZ) ECAV na Slovensku Bratislava 15. februára 2013 ukončil svoju činnosť, nájdete aktuálne informácie na webových stránkach nástupníckych zborov:
CZ ECAV na Slovensku Bratislava DÚBRAVKA (www.ecavdubravka.sk, www.facebook.com/ecavdubravka/)
CZ ECAV na Slovensku Bratislava LEGIONÁRSKA (www.legionarska.sk, www.facebook.com/ecavlegionarska/)
CZ ECAV na Slovensku Bratislava STARÉ MESTO (www.velkykostol.sk, www.facebook.com/ECAVKonventna)
Táto stránka (www.ecavba.sk) obsahuje iba archívne dokumenty. Ďakujeme za porozumenie.
Fotogaléria

Medzinárodný kresťanský tábor vo Francúzsku

V dňoch 12.-24. júla 2009 sa devätnásť mládežníkov zo Slovenska zúčastnilo medzinárodného kresťanského tábora vo Francúzsku. Pozvanie francúzskeho zboru Association Centre Protestant de Recontres de Vitrolles & l'Eglise Réformée de France v meste Aix en Provence sme ochotne prijali, keďže sme už minulý rok mali možnosť zrealizovať obdobný francúzsko-slovenský tábor tu na Slovensku. Za pomoci cirkevného zboru ECAV na Slovensku a štedrých sponzorských darov od Nadácie Mateja Bela a cirkevného zboru v Bratislave sa štrnásť tínedžerov a päť vedúcich pracovníkov dočkalo vytúženej a dlho pripravovanej cesty.

Náš pobyt pozostával z troch častí - tábor v Béthnie, kresťanský festival le Grand Kiff v Lyone a návšteva rodín z Aix en Provence.
Batikovanie tričiek Večera pod holým nebom V prírodnom parku neďaleko Aix-en-Province Tanečný workshop Cestou do Francúzska, ešte vo Viedni
Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburgského vyznania v Bratislave, 2005 - 2012

Webstránku Evanjelickej cirkvi a. v. na Slovensku nájdete tu.