V súvislosti s tým, že Cirkevný zbor (CZ) ECAV na Slovensku Bratislava 15. februára 2013 ukončil svoju činnosť, nájdete aktuálne informácie na webových stránkach nástupníckych zborov:
CZ ECAV na Slovensku Bratislava DÚBRAVKA (www.ecavdubravka.sk, www.facebook.com/ecavdubravka/)
CZ ECAV na Slovensku Bratislava LEGIONÁRSKA (www.legionarska.sk, www.facebook.com/ecavlegionarska/)
CZ ECAV na Slovensku Bratislava STARÉ MESTO (www.velkykostol.sk, www.facebook.com/ECAVKonventna)
Táto stránka (www.ecavba.sk) obsahuje iba archívne dokumenty. Ďakujeme za porozumenie.
UPC MOSTY

Univerzitné pastoračné centrum MOSTY sídli v priestoroch (KLUB31 miesto pre teba, kancelária a poradňa) na Átriových domkoch blok G v Mlynskej doline v Bratislave.

KLUB31 vznikol v roku 1996 a následne sa stal centrom Spoločenstva evanjelickej mládeže (SEM). V roku 2000 vymenovala Evanjelická cirkev a.v. (ECAV) Petra Mozolu za vysokoškolského kaplána. Od roku 2008 je UPC MOSTY účelovým zariadením Cirkevného zboru ECAV v Bratislave. (www.ecavba.sk; )

Hlavným projektom UPC je organizovanie utorkových malých spoločenstiev, ktoré sú zamerané na vzťahy a štúdium Biblie. V nedeľu o 9.30 hod. sú v priestoroch Átriových domkov, blok G služby Božie. Každý semester pripravujeme víkend pre spoločenstvo, víkend pre spolupracovníkov a týždenný turistický camp. Na adrese poskytujeme psychologické poradenstvo. Činnosť centra zabezpečujú kaplán Peter Mozola, psychológ a kaplán Martin Balko spolu s dobrovoľníkmi z programového a organizačného tímu.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom UPC MOSTY nás môžete kontaktovať prostredníctvom nášho e-mailu . Internetová stránka UPC Mosty: www.klub31.sk
Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburgského vyznania v Bratislave, 2005 - 2012

Webstránku Evanjelickej cirkvi a. v. na Slovensku nájdete tu.